2024-04-26 @ 22:18 EEST
ДОБРУДЖА 1919 УДАРИ "СОКОЛИТЕ" И ОГЛАВИ КЛАСИРАНЕТО
СпортОтборът на Добруджа 1919 надделя с 3:0 като гост над Спартак (Варна) в среща от десетия кръг от първенството на Елитната юношеска група. Възпитаниците на Валентин Ангелов за първи път от началото на шампионата оглавиха класирането.

От самото начало на мача добруджанци показаха с играта си, че са отишли в морската столица за трите точки. "Жълто-зелените" откриха головата си сметка в 32-ата мин., когато след отлично изпълнение на пряк свободен удар Преслав Пасев прати топката в мрежата на "соколите". При 1:0 за "Добруджа 1919" завърши първото полувреме. След почивката добричлии отново диктуваха събитията на терена и в 68-ата мин. Калоян Коев вкара много красив гол за 2:0. Крайния резултат оформи централният нападател Филип Филчев в 82-ата мин. Той получи топката в централната част на терена и след самостоятелен пробив сложи точка на спора в този двубой.
Последният мач на юношите на "Добруджа 1919" от есенния полусезон е в четвъртък от 14.00 часа на стадион "Дружба" с отбора на "Черно море" (Варна).

19.11.2009 г. - 14.00 часа
Добруджа 1919" (Добрич) - "Черно море" (Варна)
20.11.2009 г. - 14:00 часа
"Черноморец" (Балчик) - "Калиакра" (Каварна)
"Черноморец" (Бяла) - "Доростол" (Силистра)
"Дунав" (Русе) - "Спартак" (Варна)
"Светкавица 1922" (Търговище) - "Тополите" (Тополи)
"Панайот Волов" (Шумен) - почива

ДОБРУДЖА 1919 УДАРИ "СОКОЛИТЕ" И ОГЛАВИ КЛАСИРАНЕТО | 0 брой коментари | Регистрация