2024-05-11 @ 08:59 EEST
КАЛИАКРА ПРОПУСНА ДА ИЗЛЕЗЕ ВТОРИ СЛЕД 0:0 СЪС СПАРТАК (ПД)
СпортКалиакра и Спартак (Пловдив) завършиха 0:0 в среща от 14-ия кръг на първенството на Източната "Б"група по футбол, информира football24.bg. Така футболистите от Каварна пропуснаха възможността да заемат второто място във временното класиране.

Възпитаниците на Филип Филипов доминираха през по-голямата част от първото полувреме, но не успяха да материализират превъзходството си. Георги Кючуков стреля близо до страничния стълб в 10-ата минута, Детелин Димитров прехвърли от пряк свободен удар стената на Спартак в 23-ата минута, но топката облиза напречната греда. Десет минути по-късно централният нападател на домакините Иван Петков се извиси най-високо след центриране, но ударът му отново премина на сантиметри от целта.
Пловдивчани, които се бранеха успешно, застрашиха най-сериозно Калиакра в 70-ата минута. Емил Аргиров излезе очив в очи с каварненския вратар след грешка на защитата, но шутира встрани от целта. Десет минути след това току-що влезлият на терена Светослав Аргиров от идентичва позиция пропусна да вкара топката в мрежата на Радомиров. Смените, които направи Филип Филипов не дадоха резултат и след 94 минути безплодна игра, съперниците се прибраха при резултат 0:0.

КАЛИАКРА ПРОПУСНА ДА ИЗЛЕЗЕ ВТОРИ СЛЕД 0:0 СЪС СПАРТАК (ПД) | 0 брой коментари | Регистрация