2024-04-26 @ 07:17 EEST
АСЯ ЕВТИМОВА СЕ НАРЕДИ СРЕД НАЙ-БЪРЗИТЕ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ
СпортСъстезателката на клуб Добруджа 99 Ася Евтимова направи отлични бягания на държавното лично първенство по лека атлетика за момичета и момчета до 16 години в зала и закономерно се завърна с два медала.

Тя финишира втора на 1500 м с резултат 5.13 мин. и завърши трета на 800 м с време 2.32 мин.
Нищожна разлика раздели Илияна Стойчева от бронзовия медал в трибоя. Възпитаничката на Еманоела Янкова завърши четвърта от общо 103 деца, като само една точка не й достигна за бронза.
Четвърти, но на 800 м, остана Андрей Павлов. Той завърши пети на 1500 м. Траяна Енева се класира съответно на 11-о място на 800 м и на 12-о на двойно по-късата дистанция.

АСЯ ЕВТИМОВА СЕ НАРЕДИ СРЕД НАЙ-БЪРЗИТЕ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ | 0 брой коментари | Регистрация