2024-04-27 @ 03:03 EEST
МЪЖКИЯТ ТИМ НА ДОБРОТИЦА С ПОБЕДА НА ЧУЖД ТЕРЕН
СпортВ изтеглен мач от първенството на волейболната Северна “А” Елитна група, мъжкият тим на Добротица записа престижна победа.

Възпитаниците на Иван Димитров надделяха с 3:1 гейма като гост над шуменския Калбо. Домакините спечелиха първата част, но добричлии взеха следващите три гейма.
С принос за петата победа в първенството от общо 11 мача са състезателите от отбора на юношите старша възраст, които в този мач направиха генерална репетиция за квалификационния турнир, на който ще са домакини тази седмица. Шестима от седемте играчи на полето бяха юноши, а единственият представител от мъжкия тим бе Виталий Симеонов.
В останалите срещи от редовния кръг се получиха следните резултати: Попово 09 (Търговище) - Септември Про Синема (София) 3:1 (26:24, 19:25, 25:18, 26:24), ЛТУ Волей (София) - Ботев (Луковит) 0:3 (11:25, 24:26, 17:25) и Тетевен Волей (Тетевен) - Калбо (Шумен) - 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - служебен резултат поради отказване на Калбо.

МЪЖКИЯТ ТИМ НА ДОБРОТИЦА С ПОБЕДА НА ЧУЖД ТЕРЕН | 0 брой коментари | Регистрация