2024-05-11 @ 09:19 EEST
7 ПРИЗОВИ МЕСТА НЕ СТИГНАХА НА ДОБРУДЖАНЦИ ЗА МЯСТО В ТРОЙКАТА
СпортМалко не достигна на отбора на Добруджа да се завърне с купа от държавния лично-отборен шампионат по бокс за момчета до 13-14-годишна възраст, провел се в Ямбол.

Възпитаниците на Михаил Георгиев заеха четвърто място в крайното класиране в конкуренцията на 33 клуба от страната.

Добричлии достигнаха до 2 първи, 3 втори и 2 трети места в отделните категории. Шампиони станаха Валентин Демиров в кат. до 56 кг и Златан Петров в кат. + 76 кг. Финалите в своите категории загубиха Николай Янчев, Дичо Владимиров и Себайдин Али. Трети останаха Иван Йорданов и Петър Александров.

Михаил Георгиев заяви, че Валентин Демиров е включен в националния отбор и ще участва на европейско първенство през лятото. Изключително силно в кат. до 36 г. се представи състезателят на боксов клуб Добрич Джанел Сезгин, достигнал до първата позиция. В отборното класиране начело е тимът на Априлец от с. Бояджик, следван от Локомотив (Пд) и Локомотив (Рс).

7 ПРИЗОВИ МЕСТА НЕ СТИГНАХА НА ДОБРУДЖАНЦИ ЗА МЯСТО В ТРОЙКАТА | 0 брой коментари | Регистрация