2024-04-27 @ 03:39 EEST
“САМУРАЙ” СПЕЧЕЛИ 12 МЕДАЛА В НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ
СпортГеорги Брайков получи наградата за най-добър каратист

12 отличия завоюваха състезателите на “Самурай” (Добрич) в държавния шампионат по карате за деца и юноши и девойки младша възраст. Състезанието се проведе в Сливен, като в него участваха 319 каратеки от 32 клуба. С престижния приз за най-добър състезател в шампионата бе удостоен Георги Брайков (на снимката) от “Самурай”.
Възпитаниците на сенсей Димитър Христов спечелиха 4 златни, 6 сребърни и 2 бронзови медала, съобщи за спортния сайт "Център спорт" наставникът. До най-високото стъпало на почетната стълбичка достигнаха Георги Брайков – “кумите”, Пеньо Атанасов – “ката”, Кристиян Калинков – “ката” и юношите на добричкия тим в отборния шампионат на “ката”. Вицешампиони станаха Искрен Нанев, Стоян Паскалев, Сами Мустафа, Петър Евтимов, Георги Брайков и Кристиян Калинков.  Шестима от състезателите на "Самурай" намериха място в разширение състав на националния отбор и може да участват на Балканиадата в Сърбия.

“САМУРАЙ” СПЕЧЕЛИ 12 МЕДАЛА В НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ | 0 брой коментари | Регистрация