2024-04-26 @ 16:40 EEST
ЙОРДАН ДЕЙКОВ БЛЕСТИ НА ФРЕНСКА ЗЕМЯ
Спорт Щангистът на Джим (Добрич) Йордан Дейков спечели първо място в кат. до 69 кг в 15-ото издание на силния международен турнир по вдигане на тежести във френския град Комин

Това му отреди трето място по системата “Синклер”. Победител стана немец, следван от европейски шампион от Белгия. Това беше десето участие на добричкия тим в надпреварата. Тази година щангата вдигаха близо 70 тежкоатлети от 4 клуба от Франция и Германия, както и по един от България, Белгия, Люксембург, Дания и Камерун. Данчо бе един от най-добрите щангисти в турнира, тъй като не веднъж е триумфирал в различни възрастови групи. Още спорт в http://www.centersport.org