2024-04-26 @ 15:41 EEST
ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 3:2 ОТ БОТЕВ 2002
СпортФутболистите на Добруджа загубиха с 3:2 при гостуването си на Ботев 2002 (Пловдив) в среща от 15-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

На почивката възпитаниците на Валентин Ангелов водеха с гол на Недко Ангелов, но през втората част домакините обърнаха резултата до 3:1 в своя полза след сериозна съдийска подкрепа. Крайното 3:2 е оформил Ивайло Василев. До момента добричлии имат 8 победи, 1 равенство и 6 загуби. Благодарение на успеха си пловдивчани ще изпреварят “жълто-зелените” с две точки. Предстоят последните два кръга от есенния дял. В тях футболистите на Добруджа ще срещнат благоевградските отбори. На 22 ноември от 10.30 часа посрещат Пирин Благоевград, а седмица по-късно гостуват на Пирин 2001. И двата съперника са в долната половина на таблицата.

ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 3:2 ОТ БОТЕВ 2002 | 0 брой коментари | Регистрация