2024-04-26 @ 13:11 EEST
ДВОЕН УСПЕХ ЗА ОТБОРИТЕ НА ДОБРУДЖА
СпортОтборът на Добруджа победи с 3:0 Доростол (Силистра) в мач от поредния кръг на зоналното първенство по футбол за деца.

Възпитаниците на Красимир Коев установиха игрово надмощие от самото начало на срещата, проведена в село Победа, и заслужено спечелиха трите точки.
Първия гол отбеляза Антон Славков, а след това се разписа и Иван Пламенов. Крайния резултат оформи Йордан Божков от дузпа.
Срещата между юношите младша възраст на двата клуба завърши също с победа за добруджанци – 2:1. Тимур Киашив изведе добричкия тим напред в резултата с попадение в 13-ата минута. Силистренци изравниха след половин час игра, а победния гол за Добруджа отбеляза Георги Николов в 60-ата минута.