2024-04-27 @ 00:27 EEST
Футбол: България победи Кипър с 1:0
СпортЛарнака. България победи Кипър с минималното 1:0. Двубоят се игра на стадион „Андонис Пападопулос” в Ларнака, а единствения гол вкара Мартин Петров в 35-ата минута. Мачът започна с натиск на домакините от Кипър. В 19-ата минута гол на кипърците бе отменен. Няколко минути по-късно Станислав Манолев пропусна добър шанс за българите. В 35-ата минута Цветан Генков подаде към Мартин Петров, който финтира вратаря на Кипър Йоргалидис и вкара на празна врата за 1:0.

До края на полувремето България имаше още един шанс за гол. Играч на домакините за малко не си вкара автогол.
В началото на втората част България започна по-активно. Мартин Петров имаше шанс да вкара втори гол, но вратарят на домакините спаси.
Последваха нови силни минути за българите, които чрез Стилян Петров и Цветан Генков пропуснаха удобни ситуации. До края на мача резервата Николай Димитров и Христо Янев също имаха шанс да вкарат.  http://www.focus-news.net

Футбол: България победи Кипър с 1:0 | 1 брой коментари | Регистрация
Автор: Anonymous да 2011-03-30 @ 06:58 EEST