2024-04-27 @ 10:49 EEST
ДОБРУДЖА РАЗГРОМИ ЦСКА НАСРЕД СОФИЯ
СпортХандбалистите на Добруджа записаха впечатляваща победа в първия си официален мач в тазгодишния шампионат при мъжете. Възпитаниците на Георги Андреев разбиха с 38-26 гола ЦСКА насред София в среща от втория кръг на НХЛ.

На полувремето преднината на добричлии е била само 4 попадения - 16-12, но след почивката домакините са гледали рубриката "Гол след гол" на завърналия се сред "жълто-зелените" Росен Колев.  Той е станал и голмайстор на мача с 15 гола. За Добруджа са се разписали още: Стилиян Стоянов - 5, Христо Йорданов - 4, Тансер Надир - 4, Димитър Асенов - 3 и по веднъж - Чавдар Чернев, Костадин Костадинов и Петър Чивийски.
За този мач добруджанци загряха с контрола в четвъртък вечерта във Варна с местния Локомотив, спечелена с 34-22 гола.