2024-04-26 @ 17:48 EEST
ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) БИЕ С ГОЛ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА
СпортЧерноморец (Балчик) победи Провадия като гост с 2:1 в мач от 8-ия кръг на Североизточната "В" футболна група.  Тимът от Белия град бе безспорно по-добрият на терена и заслужено спечели трите точки. Момчетата на Тони Златков създадоха много голови положения, но пропуснаха да се поздравят с по-изразителен успех.

В 29-ата минута Георги Костадинов разпечата вратата на домакините - 1:0 за Черноморец. При този резултат завърши първото полувреме. В 77-ата минута при единствената си голова ситуация в мача домакините изравниха. Това стана след отличен пробив  и силен завършващ удар на влезлия като резерва Аспарухов. В крайна сметка усилията на балчиклии да вкарат втори гол бяха възнаградени в самия край на срещата, когато Денис Андреев прати за втори път топката в мрежата на домакините.

ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) БИЕ С ГОЛ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА | 0 брой коментари | Регистрация