2024-04-26 @ 15:00 EEST
ИЗБРАХА БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ ЗА НАЙ-ДОБЪР ИГРАЧ НА ТЕРЕК
НовиниПрезидентът на Терек Рамазан Кадиров избра Благой Георгиев за най-добър играч на мача срещу Амкар. Двубоят завърши с победа за Терек с 1:0. След тази победа Терек излезе на второ място в класирането с 25 точки, изпреварвайки Зенит и ЦСКА (Москва), които имат по 24. Амкар остана на 10-а позиция с 15 точки, а начело е Анжи (Махачкала) с 29.

Благой Георгиев беше доста активен по дясното крило и няколко пъти постави вратаря на домакините под напрежение. Същото се отнася и за Георги Пеев, който пък на два пъти можеше да се разпише. Особено реална беше атаката в 30-ата минута, когато Пеев влезе в наказателното поле и стреля по земята, но топката мина на сантиметри в аут. И двамата българи играха пълни 90 минути за своите отбори.

ИЗБРАХА БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ ЗА НАЙ-ДОБЪР ИГРАЧ НА ТЕРЕК | 0 брой коментари | Регистрация