2024-04-27 @ 02:47 EEST
С една загуба юношите на Добруджа 07 завършиха втори в групата
НовиниДобруджа 07 загуби с 0:3 гейма от Виктория Волей (Пловдив) (25:13, 25:19, 25:14) в мач от последния кръг на предварителна група А на републиканското първенство за юноши старша възраст. Мачовете се играха в през седмицата в зала Добротица.

Така волейболистите от Пловдив завършиха на първо място в групата с четири победи, една загуба и 12 точки. Добруджа 07 има същият брой победи, но с точка по-малко и остана на втора позиция в крайното класиране. Двата тима продължават напред във финалната четворка на надпреварата от група А, като спорът за титлата ще бъде след два месеца, на 15 и 16 май в столичната зала Христо Ботев.
На трето място с 9 точки остана тимът на Левски Волей, който вчера надигра Пирин Балканстрой (Разлог) с 3:0 (25:16, 25:19, 25:23). Чиста победа в заключителния кръг постигна и тимът на Славия (София), който победи Монтана (Монтана) също с 3:0 (25:21, 25:19, 25:20). Белите обаче останаха на четвърто място в крайното класиране със 7 точки. На петата позиция завършиха волейболистите от Разлог с 5 точки, а последен остана съставът на Монтана, само с една спечелена точка. http://www.informirash.me

С една загуба юношите на Добруджа 07 завършиха втори в групата | 0 брой коментари | Регистрация