2024-04-26 @ 12:04 EEST
УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА ЗА ДОБРУДЖА В ДВЕ МОГИЛИ
СпортОтборът на Добруджа направи поредната си стъпка към завръщане в професионалния футбол. В мач от 21-ия кръг на Североизточната "В" футболна група "жълто-зелените" разгромиха като гости състава на Две могили с 8:0 .

Избраниците на Радослав Вардаров установиха игрово надмощие от самото начало на двубоя и головите ситуации пред вратата на домакините следваха една след друга. До почивката добруджанци вече водеха с 5:0, като четири пъти се разписа Младен Стоев-Маджо, а едно попадение добави Николай Христозов.

Второто полувреме започна с гол на 20-годишния Ивайло Лазаров - 6:0, а след това два пъти се разписа влезлият като резерва Николай Вълев.

Стартовият състав на Добруджа: Николай Радомиров, Николай Илиев, Николай Христозов, Преслав Пасев, Мариян Станчев, Йордан Апостолов, Ивайло Лазаров, Младен Стоев, Станимир Андонов, Васил Тачев, Ивайло Димитров.