2024-04-26 @ 14:54 EEST
ЧЕТИРИМА АТЛЕТИ ОТ БАЛЧИК СПЕЧЕЛИХА МЕДАЛИ В ТУРНИРА „НОВИ ЗВЕЗДИ”
СпортЧетирима състезатели от Балчик спечелиха медали в хвърлянето на чук в 36-тото издание на международния лекоатлетически турнир „Нови звезди” в София. При мъжете Здравко Димитров, състезаващ се за КЛАСА, се окичи със злато с резултат 65.65 м.

Втори остана неговият съгражданин Айхан Апти от Черно море 2005 с резултат 64.46 м, следван от съотборникът си Борис Йорданов с 60.75 м.  При жените Екатерина Димова, която е шампионка при девойките, спечели бронзов медал с постижение от 43.33 м. На 200 м при мъжете добруджанецът Георги Ганчев, състезаващ се за Локо Рс, завърши четвърти с време 21.93 сек.

ЧЕТИРИМА АТЛЕТИ ОТ БАЛЧИК СПЕЧЕЛИХА МЕДАЛИ В ТУРНИРА „НОВИ ЗВЕЗДИ” | 0 брой коментари | Регистрация