2024-04-26 @ 17:47 EEST
СПАС ДЕЛЕВ ПРАТИ "СМЪРФОВЕТЕ" НА ПОЛУФИНАЛ ЗА КУПАТА
СпортОтборът на Локомотив (Пловдив) изхвърли третия в “А” група Локомотив (София) от турнира за Купата на България. След успех с 2:1 на “Лаута” в първия 1/4-финал “смърфовете” постигнаха нов успех с 2:1 над момчетата на Димитър Васев и заслужено ще играят трети полуфинал за последните четири сезона.

Йоан Лисман откри в 32-ата минута за гостите, а Траян Трифонов изравни две минути преди края на първото полувреме. Спас Делев със своя първи гол за сезона в 55-ата минута прати “черно-белите” във втора поредна година сред четирите най-добри тима в турнира.

СПАС ДЕЛЕВ ПРАТИ "СМЪРФОВЕТЕ" НА ПОЛУФИНАЛ ЗА КУПАТА | 0 брой коментари | Регистрация