2024-04-28 @ 09:04 EEST
Перу взе бронза на Копа Америка (ВИДЕО)
Спорт Перу спечели бронзовите медали на Копа Америка след победа с 2:0 над Парагвай. Финалистът от последното издание на турнира (0:3 от Уругвай през 2011 година) не оправда очакванията и остана с празни ръце.

Първото полувреме приключи без гол , но във второто перуанците взеха превес в 48-ата минута с гол на Карийо. Парагвай не направи нищо по-съществено, за да промени хода на мача и в 89-ата минута получи втори гол.

Разписа се Гереро, който окончателно реши спора. Тази вечер от 23:00 часа наше време е финалът между домакина Чили и Аржентина.  http://www.blitz.bg