2024-04-26 @ 11:49 EEST
КАЛИАКРА НАДВИ ИНТЕР (ПЛАЧИ ДОЛ) С 4-1, НО ДАДЕ ДВЕ ЖЕРТВИ
Спорт Калиакра (Каварна) се наложи с 1:4 при визитата си на Интер (Плачидол) в среща от IX-ия кръг на Североизточната В група. Въпреки победата, старши-треньорът на каварненци Иван Райчев се “сдоби” с нови проблеми след контузиите на Александър Попов и Мохамед.Срещата на изкуствения тетен в Добрич започна силно за гостите, които откриха резултата още в първата минута.

Александър Попов се разписа за 0:1, а в 15-ата минута Мохамед удвои. Малко по-късно голмайсторът на Калиакра Александър Попов се контузи и напусна принудително терена, а минути по-късно нов малшанс сполетя гостите след травма и на Мохамед. До края на полувремето ново попадение не падна. През втората част гостите продължиха да владеят инициативата. Георги Станчев реализира попадение и покачи на 0:3. Малко по-късно Антон Славков реализира попадение за Интер (Плачидол) и намали резултата на 1:3. В самия край на двубоя Георги Иванов оформи крайното 1:4. Старши-треньорът на каварненци Иван Райчев беше разтревожен след края на двубоя. “Момчетата показаха старани и желание за игра. Бързо си решихме двубоя, но за съжаление отново контузии на основни футболисти ни принудиха да правим рано-рано смени. Надявам се, травмите да не бъдат толкова сериозни”, коментира за zona90.com още Иван Райчев. снимка Венцислав Великов

КАЛИАКРА НАДВИ ИНТЕР (ПЛАЧИ ДОЛ) С 4-1, НО ДАДЕ ДВЕ ЖЕРТВИ | 0 брой коментари | Регистрация