2024-04-27 @ 01:46 EEST
ДОБРУДЖА 07 СЕ ВЪРНА В ТРОЙКАТА СЛЕД ЧИСТА ПОБЕДА, ИДВА РЕД НА МИНЬОР
Спорт65 минути бяха необходими на Добруджа 07, за да запише деветата си победа във волейболната Суперлига при мъжете. В 13-ия кръг възпитаниците на Мирослав Живков победиха Тетевен волей с 3-0 гейма.

В отделните части домакините от Добрич оставиха своя съперник на 15, 16 и 17 точки. Най-резултатен за добричлии бе Димитър Маринков с 14 точки (2 аса, 2 блокади, 77 % в нападение). Мартин Атанасов реализира 11, а Алекс Грозданов - 10. За гостите Мартин Мечкаров отбеляза 8 (1 ас, 29 % в атака). Във временното класиране Добруджа 07 се изкачи на трето място, като вече има 26 точки в актива си. Начело е Нефтохимик 2010 с 30, следван от Монтана с 28. В следващия кръг Добруджа 07 гостува на последния в класирането Миньор, който има 1 победа и 12 загуби. Мачът е на 13 февруари от 16 часа в Перник.

ДОБРУДЖА 07 СЕ ВЪРНА В ТРОЙКАТА СЛЕД ЧИСТА ПОБЕДА, ИДВА РЕД НА МИНЬОР | 0 брой коментари | Регистрация