2024-04-27 @ 08:38 EEST
ФУТБОЛ: Добруджа не успя да победи и Ботев (Гълъбово)
СпортДобруджа не успя да победи и във второто си домакинство през пролетта. Днес „жълто-зелените“ записаха отново равенство на стадион „Дружба“ - 1:1 срещу Ботев (Гълъбово).

Добруджанци откриха резултата още в 12-та минута. При центриране от фаул, вратарят на гостите Мирослав Иванов излезе неразчетено и бе изпреварен от Владимир Айтов, който с глава насочи топката към вратата за 1:0. Въпреки опитите да увеличат преднината си домакините рядко успяваха да стигнат до чиста голова ситуация. В 57-та минута удар на Георги Станчев бе спасен от вратаря на Ботев. В 64-та минута гостите успяха да изравнят, след като Реджеб Халил бе изведен зад добруджанската отбрана и с техничен удар преодоля вратаря Банков. Няколко минути по-късно при идентична ситуация Халил прехвърли стража на Добруджа, но не уцели вратата. В заключителните минути добричкият тим хвърли всичките си усилия в атака, но не успя да стигне до така ценното второ попадение. Така Добруджа остана на предпоследното 15-то място с актив от 15 точки.

Добруджа игра в състав: Банков, Димитров, Сталев (46-Купенов), Граматиков, Ничев, Колев, Айтов (42-Попов), Хр.Казаков (82-П. Казаков), Узунов, Минков и Станчев

ФУТБОЛ: Добруджа не успя да победи и Ботев (Гълъбово) | 0 брой коментари | Регистрация