2024-04-26 @ 13:23 EEST
Нико Розберг спечели Гран при на Австралия /ВИДЕО/
Спорт Мелбърн. Пилотът на „Мерцедес“ Нико Розберг спечели първия старт за сезона във Формула 1 – Гран при на Австралия. Това бе общо четвърта поредна победа за германеца след трите му успеха в края на миналия сезон.

Съотборникът на Розберг и настоящ световен шампион Люис Хамилтън остана на второто място. Призовата тройка допълни Себастиан Фетел с „Ферари“.

Сред първите десет се наредиха  още Даниел Рикардо („Ред Бул“), Фелипе Маса („Уилямс“), Ромен Грожан („Хаас“), Нико Хюлкенберг („Форс Индия“), Валтери Ботас („Уилямс“), Карлос Сайнц („Торо Росо“) и Макс Верстапен („Торо Росо“).

Нико Розберг спечели Гран при на Австралия /ВИДЕО/ | 0 брой коментари | Регистрация