2024-04-27 @ 07:05 EEST
ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) ПОБЕДИ ЕТЪР В КОНТРОЛА
СпортНовакът във Втора професионална лига Черноморец (Балчик) победи завърналия се в елита Етър с 2:1 в контролна среща, проведена на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Мачът започна с натиск на домакините и Иван Стоянов нацели гредата, а добри възможности се откриха още пред Тодор Колев и Мартин Станкев. В края на полувремето гостите от Балчик изпуснаха чисто положение. Черноморец поведе в 50-ата минута с попадение на Беадир Беадиров, а Етър изравни седем минути по-късно след удар с глава на Венцислав Василев. В 72-ата минута обаче след късо изпълнение на корнер от гостите последва центриране и удар с глава на Севдалин Стойков за крайното 2:1 за тима от Балчик.
В момента Черноморец е на лагер в Трявна, а в петък ще гостува на втория отбор на Лудогорец в Разград.