СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 2.09.2017
2017-09-02 @ 13:13 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 2.09.2017
ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА
ФУТБОЛ
17:00 часа, Приятелски мач, Манчестър Юнайтед легенди - Барселона легенди (MUTV / HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
19:00 часа, Световна квалификация, Грузия - Ирландия (1TV (georgia), 6’Eren (den) / HD, Abu Dhabi Sports 3 HD, Cosmote Sport 2 HD, RTÉ 2 Ireland / HD, Sport TV1 (portugal) / HD)
19:00 часа, Световна квалификация, Финландия - Исландия (Cosmote Sport 3 HD, EuroSport 2 Sweden HD, Sport TV3 (portugal) / HD, SportKlub 2 (serbia) / HD, TV8.5 Spor / HD)
19:00 часа, Световна квалификация, Сърбия - Молдова (Abu Dhabi Sports 5 HD, Cosmote Sport 7 HD, Sport TV2 (portugal) / HD, SportKlub 3 (slovenia)
19:00 часа, Световна квалификация, Албания - Лихтенщайн (Abu Dhabi Sports 6 HD, Cosmote Sport 1 HD, SuperSport 2 HD (alb)
21:45 часа, Световна квалификация, Испания - Италия (ДИЕМА СПОРТ, Canal+ Décalé HD, EuroSport Norge HD, ITV 4 / HD, RAI 1 / HD, Sport TV1 (portugal) / HD, SportKlub 2 (croatia), TVE La 1 / HD)
21:45 часа, Световна квалификация, Уелс - Австрия (ДИЕМА СПОРТ 2,
Abu Dhabi Sports 5 HD, CANAL 9 (DEN) / HD, Cosmote Sport 2 HD,
EuroSport 2 Sweden HD, ORF Eins / HD, Sky Sports Football / HD, Sport
TV2 (portugal) / HD, SportKlub 2 (slovenia)
21:45 часа, Световна квалификация, Украйна - Турция (Abu Dhabi Sports 3 HD, Foot+ HD, Kanal Ukraine / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD)
21:45 часа, Световна квалификация, Хърватия - Косово
(Abu Dhabi Sports 6 HD, Cosmote Sport 7 HD, HRT TV1 (croatia), Sport TV5
(portugal), SportKlub 1 (slovenia), SuperSport 3 HD (alb)
21:45 часа, Световна квалификация, Израел - Македония (MRT 1, SportKlub 3 (slovenia)
ТЕНИС
19:00 часа, US Open (Евроспорт, Евроспорт 2)
ВОЛЕЙБОЛ
21:30 часа, Европейско първенство по волейбол: полуфинална среща (БНТ HD)
ДРУГИ
13:00 часа, Световна купа по спортна гимнастика (БНТ HD)
16:00 часа, Колоездачна обиколка на Испания (Евроспорт)
16:30 часа, Световно първенство по художествена гимнастика: Многобой ансамбли (БНТ)
19:00 часа, Бокс, Световно първенство в Хамбург (Мтел Спорт 1)
БАСКЕТБОЛ
16:50 часа, Европейско първенство по баскетбол: Русия - Сърбия (БНТ HD)
ФОРМУЛА 1
12:00 часа, Трета тренировка за Голямата награда на Италия (ДИЕМА СПОРТ 2)
15:00 часа, Квалификация за Голямата награда на Италия (ДИЕМА СПОРТ 2)
ПО ИНТЕРНЕТ
ФУТБОЛ
17:00 часа, Приятелски мач, Манчестър Юнайтед легенди - Барселона легенди - ТУК
19:00 часа, Световна квалификация, Грузия - Ирландия - ТУК
19:00 часа, Световна квалификация, Финландия - Исландия - ТУК
19:00 часа, Световна квалификация, Сърбия - Молдова - ТУК
19:00 часа, Световна квалификация, Албания - Лихтенщайн - ТУК
21:45 часа, Световна квалификация, Испания - Италия - ТУК
21:45 часа, Световна квалификация, Уелс - Австрия - ТУК
21:45 часа, Световна квалификация, Украйна - Турция - ТУК
21:45 часа, Световна квалификация, Хърватия - Косово - ТУК
21:45 часа, Световна квалификация, Израел - Македония - ТУК
ВОЛЕЙБОЛ
21:30 часа, Европейско първенство по волейбол: Русия - Белгия - ТУК
ДРУГИ
13:00 часа, Световна купа по спортна гимнастика - ТУК
16:00 часа, Колоездачна обиколка на Испания - ТУК
16:30 часа, Световно първенство по художествена гимнастика: Многобой ансамбли - ТУК
19:00 часа, Бокс, Световно първенство в Хамбург - ТУК
БАСКЕТБОЛ
16:50 часа, Европейско първенство по баскетбол: Русия - Сърбия - ТУК
ФОРМУЛА 1
12:00 часа, Трета тренировка за Голямата награда на Италия - ТУК
15:00 часа, Квалификация за Голямата награда на Италия - ТУК