2024-04-26 @ 20:41 EEST
НОВАТА ТИТЛА НА РАДОСВЕТА СИМЕОНОВА ДОЙДЕ С РЕКОРД
СпортЛекоатлетката Радосвета Симеонова спечели 32-рото издание на маратона Съединение, който е с дължиха 15 км - от Димитровград до Хасково. Състезателката на Добруджа 99 финишира с 55.42 мин., което е нов рекорд в надпреварата при жените от 19 до 35-годишна възраст.

На повече от пет минути след шампионката завърши Таня димитрова от Пловдив, а поредният успех за добричлийката идва само три дни след триумфа й на 6 септември. Следващият старт за Радосвета е на 16 септември - 15-километров международен шосеен пробег от Русе до Гюргево, а 24 часа по-късно ще атакува и призовите места на 4-километровото състезание в Карнобат.

НОВАТА ТИТЛА НА РАДОСВЕТА СИМЕОНОВА ДОЙДЕ С РЕКОРД | 0 брой коментари | Регистрация