2024-04-26 @ 23:58 EEST
ВЕТЕРАНИТЕ НА ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО ЗАГУБИХА ОТ „МОРЯЦИТЕ” С 0:3
СпортС участието на 8 отбора започна зоналното първенство по футбол за ветерани, което е етап от държавния шампионат. Интересното е, че тази година надпреварата в Североизточна България е в нов формат – няма областни първенства, а всички отбори, желаещи да участват, бяха включени директно в жребия за зоналния турнир. Сред осемте отбора три са от Добричка област –  Спортист (Генерал Тошево), Калиакра (Каварна) и Вихър (с. Жегларци).

Отборът на Генерал Тошево загуби на четвъртфиналите на свой терен с 0:3 от ветераните на Черно море (Варна). Ерджан Шабан откри резултата в началото на първото полувреме, след като засече от воле центриране на Емил Бояджиев. До почивката „моряците” стигнаха до втори гол, дело на Бойко Каменов, а Влади Гочев удари греда. През втората част гостите продължиха да диктуват темпото и в 65-ата минута Бойко Каменов оформи крайното 3:0 от дузпа за нарушение срещу самия него.
Жребият за четвъртфиналните двубои отреди ветераните на Калиакра да премерят сили със състава на Лудогорец 1945 (Разград), като срещата е насрочена за 18.10.2017 г. (вторник) - от 16:00 ч. в Разград.

ВЕТЕРАНИТЕ НА ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО ЗАГУБИХА ОТ „МОРЯЦИТЕ” С 0:3 | 0 брой коментари | Регистрация