2024-04-26 @ 19:01 EEST
БРАЗИЛИЯ СЕ ПОЗАБАВЛЯВА С ЕЛ САЛВАДОР

Бразилия постигна очаквана победа с 5:0 в приятелската среща с Ел Салвадор. Двубоят се игра на "Фед Екс Фийлд" в Ландоувър, САЩ, а кариоките бяха пълен господар на терена.

Головото шоу започна още в 4-ата минута, когато Бразилия си спечели дузпа за нарушение в гръб срещу Ричарлисон, а Неймар бе точен от бялата точка. Самият Ричарлисон удвои преднината на своя тим в 16-ата минута с прекрасен прехвърлящ удар от границата на наказателното поле. Третият гол падна в 30-ата минута. Кариоките организираха бърза контраатака, Неймар напредна отляво и подаде за Филипе Коутиньо на границата на пеналта, който от движение бе точен за 3:0. Ричарлисон бе автор на четвъртото попадение в 50-ата минута с мощен шут в близкия ъгъл на вратата. В последната минута Маркиньос оформи крайното 5:0 с глава след асистенция на Неймар от корнер.